Uzzini laika prognozi katra nomas punkta apkaimē! Drukāt E-pasts

Tagad Velonoma.lv ļauj uzzināt laika apstākļu prognozi katra mūsu velosipēdu nomas punkta apkaimē.

Vairs nekādas zīlēšanas kafijas biezumos un bažīgas raudzīšanās mākoņainajās debesīs- kvalitatīvie un uzticamie meteoroloģiskie dati un metereoloģiskā prognoze, ko nodrošina Norvēģijas Meteoroloģiskais institūts (Metereologisk institutt) un Norvēģijas Raidkorporācija (NRK) ļaus jums būt drošiem par to, kādi laikapstākļi gaidāmi, kādu apģērbu izvēlēties un uz kuru no mūsu velosipēdu nomas punktiem labāk doties.

Jūsu ērtībām saite uz prognozi attiecīgajai apkaimei ir izvietota zem katra no izvēlnes "Jūsu rīcībā", kas atrodas kreisajā pusē, elementiem, kā arī papildus saite- galvenajā horizontālajā navigācijas izvēlnē.

Nospiežot uz attiecīgās saites jūs iegūsiet detalizētu laika apstākļu prognozi ar sešu stundu soli nākamajām 24 stundām, meteogrammu nākamajām 48 stundām un detalizētu laika apstākļu prognozi ar sešu stundu soli nākamajām četrām līdz septiņām dienām.

Lai arī informācija laika prognozē ir angļu valodā, esam pārliecināti, ka prognozes pārbaudītā uzticamība atsver šo nelielo neērtību.

Novērtējiet jauno Velonoma.lv mājaslapas funkciju šeit!

Temperatūra ir izteikta Celsija grādos (0C), nokrišņu daudzums- milimetros (mm), gaisa spiediens- hektopaskālos (hPa; normāls atmosfēras spiediens ir 1013,25 hPa; 1 mm Hg = 1,33322 hPa; 1 hPa = 0,75006 mm Hg), vēja virziens raksturots vārdos un ar bultiņām, vēja stiprums- vārdos un metros sekundē (m/s).

Prognozes izklāsta augšējā labajā stūrī ir izvēlne ar kuras palīdzību var pārslēgties uz citu apvidu (jāizvēlas apvidus no piedāvātā saraksta un jānospiež poga "submit")

Lai labi ripo!

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround