Ķemeru velonoma- kā mūs atrast Drukāt E-pasts

Ķemeros ir iespējams nokļūt un aizkļūt prom pietiekami daudzos veidos un kas nav mazsvarīgi- ar sabiedrisko transportu.

Ar vilcienu:

No Rīgas, Jūrmalas vai Tukuma Ķemeros var nokļūt ar vilcienu braucot līdz dzelzceļa stacijai "Ķemeri". Ja brauc no Rīgas, tad tas ir virzienā uz Tukumu. Vilcienu saraksts pieejams Latvijas Dzelzceļa mājaslapā.

Ņemiet vērā, ka vilcieni uz Ķemeriem kursē samērā reti, tādēļ var izskatīt iespēju ceļot arī caur Jūrmalu (Bulduriem, Majoriem, Dubultiem vai Sloku) līdz Jūrmalai braucot ar vilcienu vai mikroautobusu (no Rīgas centra), bet tālāk- ar mikroautobusu vai, no Slokas, arī ar autobusu (sk. tālāk).

 

Ar autobusu vai mikroautobusu:

No Bulduriem, kur ļoti ērti var nokļūt ar vilcienu (kustības sarakstu sk. šeit), cauri Dzintariem, Majoriem, Dubultiem un Kauguriem uz Ķemeriem darbadienās kursē 10.maršruta mikroautobuss. 10.maršruta autobusa kustības sarakstu var aplūkot Jūrmalas pilsētas mājaslapā.

No Slokas uz Ķemeriem kursē Jūrmalas pilsētas 6.maršruta autobuss. Tas atiet no Slokas autoostas (otrā pusē dzelzceļam), pa kreisi no lielveikala "Liedags", apm. 3-4 minūšu gājiena attālumā no vilciena. 6.maršruta autobusa kustibas sarakstu var aplūkot Jūrmalas pilsētas mājaslapā. Slokā var nokļūt ar vilcienu (kustības sarakstu sk. šeit) vai mikroautobusu (no Rīgas centra).

 

Ar personīgo auto:

Ķemeros var nokļūt gan braucot cauri Jūrmalas pilsētai (tiesa, jāmaksā iebraukšanas maksa), tā arī apbraucot to pa Ventspils šoseju. Pie Ķemeru dzelzceļa stacijas ir pietiekami vietas, lai novietotu automašīnu, pie kam automašīnas novietošana ir par brīvu.

Savu automašīnu jūs bez maksas varat atstāt arī Bulduros pie Bulduru dzelzceļa stacijas (tiesa, jāmaksā iebraukšanas maksa Jūrmalas pilsētā) un izmantot Jūrmalas pilsētas sabiedrisko transportu (sk. iepriekš). Iespējams, šis risinājums ļaus šoferītim pa Ķemeru taku apmeklējuma laiku iedzert arī kādu alu ;)

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround