Zaļās kāpas mazais aplis (~13 km) Drukāt E-pasts

Maršrutā pieejamie apskates objekti: Zaļais purvs, Zaļā kāpa, Raganu purvs.

Maršruts Ķemeri - Zaļā kāpa - Raganu purvs - Ķemeri ir apļveida (tas atgriežas savā sākumpunktā) un ved pamatā pa smilšainām un grantētām taciņām mežā un ļoti maz noslogotiem vispārējas lietošanas ceļiem ar šķembu un asfalta segumu.

Maršruts sākas no Ķemeru velonomas - Ķemeru dzelzceļa stacijas. Pametot Ķemerus un Jūrmalas pilsētu pa Partizānu ielu, braucēji nokļūst uz ceļa, kas caur mežu un starp diviem purviem ved gar Zaļo kāpu un pēc septiņarpus kilometriem nonāk krustcelēs, kur jādodas pa labi (norāde "Ķemeri").

Tālāk meža ceļš izved uz Antiņciema-Ķemeru ceļa, pa kuru jādodas pa labi cauri Raganu purvam un mežam atgriežoties Ķemeros pa Robežu ielu.

Velonoma.lv aicina visā brauciena laikā ievērot ceļu satiksmes noteikumus, braukšanas disciplīnu un respektēt pārējos ceļu satiksmes dalībniekus !

Aptuvens maršruta veikšanai nepieciešamais laiks (ņemot vēra pieturas): ~2 stundas.

Lai nenomaldītos un saņemtu ceļā tehnisko palīdzību, aicinām izmantot velo pavadoņa pakalpojumu, bet maksimālo pievienoto vērību no brauciena iegūsiet, ja izvēlēsieties dabas gidu pakalpojumus. Vairāk informācijas pa tālruni 29239273.

Maršruta apraksts izveidots © SIA "Ķemeru takas", 2013; atjaunots 2017.

 

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround