Velomaršruti Ķemeru nac. parkā no Jaunķemeriem

Ķemeru nacionālais parks ir NATURA 2000 īpaši aizsargājama dabas teritorija, kas plešas 38 000 hektāru platībā.  Ķemeru nacionālais parks ir izveidots ar mērķi saglabāt daudzās interesantās un unikālās dabas, kultūrvēsturiskās un korortoloģiskās vērtības, kas, iespējams, vislabāk sasniedzamas un vistuvāk iepazīstamas tieši izmantojot kā pārvietošanās līdzekli velosipēdu.

Ņemiet vērā, ka lielākā daļa aprakstīto maršrutu nav marķēti un ceļu atrast nāksies pašiem, taču maršruti nav sarežģīti. Tas, protams, neierobežo Jūsu brīvību doties jebkur citur. Lai nenomaldītos, iesakām paņemt Ķemeru nacionālā parka kartes.

Informējam, ka gida vai pavadoņa pavadībā iespējams aizdoties arī uz vietām un pa maršrutiem, kas nav iekļauti publiskā piedāvājumā- šādas intereses gadījumā, lūdzu, zvaniet: 29239273.

Ja vēlaties, Jums nav obligāti jāatgriežas atpakaļ Jaunķemeros- iznomāto velosipēdu atsevišķos gadījumos iespējams atdot arī citos Velonoma.lv un mūsu sabiedroto nomas punktos.

Visi maršruti sākas restorānā "Neptūns" (koordinātas x(N): 314711.56, y(E): 473078.33), kur pieejama arī velosipēdu noma.

Katrā no minētajiem paršrutiem pieejama arī veloekskursija zinoša un atraktīva gida pavadībā.

Maršrutu, kas sākas Jaunķemeros, apraksti:

1 Uz Lielā Ķemeru tīreļa laipu (18 km +2-3 km kājām)
2 Jaunķemeri - Bigauņciems - Lapmežciems - Antiņciems - Ķemeri - Jaunķemeri (21 km)
3 Jaunķemeri - Ķemeri - Antiņciems - Lapmežciems - Bigauņciems - Jaunķemeri (21 km)
4 Zaļās kāpas lielais aplis (25 km)
5 Ķemeru pilsēta un sanatorijas parks (12 - 14 km)
6 Uz Kaņiera pilskalnu (~23 km + ~1 km kājām )
 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround