Jaunķemeri - Ķemeri - Antiņciems - Lapmežciems - Bigauņciems - Jaunķemeri (21 km) Drukāt E-pasts

Maršruts ir apļveida (atgriežas sākumpunktā) un ved pa maz un ļoti maz noslogotiem vispārējas lietošanas ceļiem ar zemes, grants un asfalta segumu.

Maršruts sākas no restorāna "Neptūns". Izbraucot uz Kolkas šoseju ceļš jāturpina pa pabi, bet apļveida krustojumā jānogriežas pa kreisi. Ķemeros jūs iebrauksiet pa Jaunķemeru ceļu un p aceļam mēs iesakām apmleklēt Dumbrāja laipu, Meža māju, sēravotu "Ķirzaciņa", sanatorijas parku un vēl apmēram duci ievērības cienīgu objektu, kurus vieglāk būs atrast, ja izvēlēsieties braukt gida pabadībā.

Tālāk jums nepieciešams atrast Robežu ielu, p akuru doties līdz galam, laukā no Ķemeriem un Jūrmalas pilsētas teritorijas un mežā iekšā. Šķērsojot nelielu mežu un pēc tam Raganu purvu jū snonākat Antiņciemā, kas ir aptuveni pusceļš. No krustcelēm Antiņciemā maršruts jāturpina pa labi, grants ceļu Lapmežciema virzienā paralēli Kaņiera ezera dienvidaustrumu krastam. Nākamā iespējamā pieturvieta- Kaņiera putnu vērošanas tornis (ceļa malā kreisajā pusē ir norāde, taču tā var nebūt labi saskatāma braucot no Antiņciema puses).

Pēc uzkāpšanas putnu vērošanas tornī brauciens turpinās līdz Lapmežciemam. Tur var apmeklēt muzeju vai pieturēt kādā ēstuvītē.

Ceļš no Lapmežciema jāturpina pa labi, pa Kolkas šosejas kreiso malu (asfalta segums, ieteicams braukt pa ietvi šosejas kreisajā malā) un pa veloceliņu, kas no Bigauņciema sākas šosejas labajā pusē l'dz pašiem Jaunķemeriem. Alternatīva- brauciens līdz Jaunķemeriem gar jūras malu.

Aicinām visā brauciena laikā ievērot ceļu satiksmes noteikumus, braukšanas disciplīnu un respektēt pārējos ceļu satiksmes dalībniekus !

Maršruts izveidots © SIA "Ķemeru takas", 2010, atjaunots 2017.

 

 

Noderīgi

Saziņā ar tūristiem noderīgas frāzes

Velonoma.lv, Powered by Joomla! and designed by SiteGround